18 Aralık 2011 Pazar

kadınları etkilemenin altın kuralları

kadınları etkilemek aslında sanıldığından daha kolay.. neden mi? çünkü biz kadınlar, bizi tüm kalbiyle seven, doğru dürüst bir erkeğe çoğu zaman hayır demiyoruz..yaradılış itibariyle, sevmeye ve sevilmeye aç varlıklarız, azıcık ilgi gördü mü, kedi yavrusu gibi oluveriyoruz, bütün silahlarımızı savaş alanında bırakıp, bizi kucaklayan o adamın kollarına gidiyoruz..o nedenle bizi kendinize aşık etmek çok kolay..hayır efendim yalan! kadınlar, kendilerini seven, kendilerine değer veren, kendileriyle ilgilenen erkeklerden hoşlanmıyorlar! "hoşlandıkları" adamların kendileriyle ilgilenmelerinden "hoşlanıyorlar" ve genelde hep hoşlanılmaması gereken adamlara kayıyor gönülleri.. yani en temel kural şu; eğer bir kadının sizden hoşlanmasını istiyorsanız, "kötü çocuğu oynayın."

kötü çocuk olmak için;


umursamaz takılın, cool olun.. ben hiçbir kıza bakmıyorum, alemlerin kralı benim, havalıyım, çok güzelim modunda gezin.. mesela yürürken hiçbir kızı kesmeyin, alenen iltifat etmeyin, yavşamayın, hoşlanılan kızı çok arayıp sık boğaz etmeyin.. kötü çocuğu oynamak için hafif depresif bile takılabilirsiniz.. aman haa! küçük emrah stayla kaşları eğip gezmeyin sakın! gizemli olun.. hani şu romanlarda elleri ceplerinde, siyah bir paltoyla sessizce dolanan esrarengiz adamlar olur ya, onlar gibi gezmek işinize yarayabilir.. tabi bunu yapacağım derken kırolaşmayın, centilmenliği elden bırakmayın.. kibar olun, az konuşun..


3 saniye kuralı hayat kurtarır!
bütün kadınlar, güzel bakan erkeklerden etkilenirler.. bu nedenle hoşlandığınız kızla göz göze geldiğiniz zaman gözlerinizi kaçırmayın, kaçırırsanız ondan hoşlanmadığınızı yahut korkak olduğunuzu düşünebilir..onun yerine, üç saniye gözlerine bakmayı deneyin.. kesin sonuç vermese bile işe yarar.. tabi burada önemli olan, üç saniyeyi aşmamak! sonra abaza gibi bakıyor, demesinler arkanızdan..


sağlam bir background oluşturun..


back ground, yani arka plan.. anlatmak istediğim, en yakın arkadaş! toparlamak gerekirse, sizin yanınızda gezdirdiğiniz diğer bir erkek arkadaşınız, yani panpanız yahut kankanız sizin için önemli biri.. bunu pozitif yahut negatif olarak kullanmaksa sizin elinizde..nasıl mı? şöyle ki, siyah beyazın yanında anlam kazanır ya da kötülüklerin olmadığı bir dünyada iyiliğin kıymeti olmaz öyle değil mi? heh, bu arkadaş da burada devreye giriyor işte.. yanınızda gezdirdiğiniz sizden daha yakışıklı bir erkeğin yanında, siz her zaman olduğunuzdan daha çirkin görüneceksiniz.. dolayısı ile de tercih edilebilirliğiniz yerlere düşecek..tamam abartmayayım, yerlere düşmese bile  en azından azalacak.. hal böyleyken yapılması gereken en iyi şey, bir ortama girildiğinde sizden çirkin en azından karaktersiz, cibiliyetsiz bir adamı da yanınızda gezdirmek ve kötünün yanında olduğunuzdan daha iyi görünmek! sinsice gelebilir ama işe yaradığı su götürmez bir gerçek..

kadınların bir erkeğin yüzünde baktıkları ilk yer; dişler!

eğer, sigara çay ve kahve üçlüsünden ötürü sararmış, mısır püskülü benzeri dişlere sahipseniz, hoşlanılan kızın yanına hiç yanaşmayın derim..çünkü kadınların bir erkeğin yüzünde dikkat ettikleri en önemli uzuvları; dişleri! bu nedenle eğer çarpık çurpuk, çürümüş, sarı dişleriniz varsa, yol yakınken bir doktora gidin ve iç açıcı bir gülüşe sahip olun!

farklı olun!


başkası olma, kendin ol..böyle çok daha güzelsin, devirleri artık geçti sayın beyler.. bir kadını etkilemek istiyorsanız, farklı olmayı denemelisiniz.. mesela herkesin siyah pantolon giydiği bir toplantıda, siz yeşil giyerseniz, bu dikkat çeker..ya da herkesin saat 20:00'de toplandığı bir buluşmaya siz 21.00'de giderseniz bu da dikkat çekebilir.. sinir bozucu olmaktan korkuyorsanız, endişe etmenize gerek yok, çünkü kadınlar sinir bozucu erkeklerden de hoşlanırlar.. hangimizin ilk aşkı ilkokulda saçımızı çeken o sinir bozucu çocuk değildi ki..

3 yorum:

 1. Cool olacam diye kaşlarımı hep havaya kaldırdım gel gör şimdi alnımda derin çizgiler var :)Backround ayağı sakat durumlara neden olabilir getirdiğin herif senden fazladır kızıda alır sende oturur hesabı ödersin ;)

  YanıtlaSil
 2. işte ben de onu diyorum ya.. yanında kendinden daha karakterli, cool, yakışıklı, zeki bilmem ne adamları gezdirmemelisin yanında..:) -yani bence!

  YanıtlaSil
 3. merhabalaar:)
  ne cici bir sayfa bu böyle..
  sıcacık samimi ve içten..
  seve seve izleyiciniz oldum hemen..
  bende sizi bekliyorum sayfama..
  kucak dolusu sevgiler..
  :)

  YanıtlaSil